Комісія з питань захисту прав дитини та клуб "Феміда" Херсонського міського учнівського парламенту

Новости и события

Узнавайте первыми

Это текст. Кликните здесь дважды, чтобы добавить свой текст и настроить шрифт.

У новому 2018/19 навчальному році , розпочав свою  роботу оновлений склад комісії з питань захисту прав дитини та правовий клуб «Феміда» Херсонського міського учнівського парламенту.

        Насамперед важливо зазначити мету роботи нашої  комісії  та клубу:  

  • ознайомитись із основними положеннями Конституції України та міжнародними нормативно-правовими документами захисту прав дитини та людини.

  • Розвивати уміння використовувати правові знання та навички правомірної поведінки для реалізації своїх прав та обов’язків.

  • підвищення юридичної обізнаності, інформування з актуальних питань права та законодавства.

Девіз правої комісії та клубу «Феміда»: Будь в житті знаком оклику, а не питання

Комісія має вже певні результати своєї роботи: було розроблено статут комісії та клубу, план роботи на рік, підготовленні різноманітні матеріали для проведення тематичних заходів, ігор та квестів у навчальних закладах до міжнародного дня захисту прав дитини та Всеукраїнського тижня права.

Члени правового клубу «Феміда» протягом місяця ознайомлювалися зосновними положеннями Конвенції ООН про права дитини, історією та метою її створення, розглянули механізми захисту прав дитини в  Україні. Розглянули тему «Конституція – основний закон України» та ознайомилися із процедурою законодавчого процесу. Під час засідань клубу були проведені цікаві практичні заняття: правова гра «Створюємо закон», проглянули  відео-урок «Підлітки і Закон», відповіли на питання бліц-опитування та вікторини «Закон України для української дитини». Активними учасниками засідань клубу були представники навчальних закладів №  1,11,14,26,32,34,50,52,57,55.

     Засідання клубу: вівторок,четверг 15.00 – 17.00

Комісії: середа 15.00- 17.00

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now